| Fluturas_3457 a întrebat:

Vara aceasta plec cu scoala la Tabara IN Bulgaria.De citi bani de buzunar as avea nevoie? funda.

3 răspunsuri:
| butterflyeffect0000 a răspuns:

Eu cred ca ai avea nevoie 200-300 lei bani de buzunar.Cam atat mi-am luat cand am fost ultima oara in tabara.
Succes!

| andreutza05_1656 a răspuns:

Buna! acum depinde unde pleci in bulgaria si daca aveti all inclusive... daca ai all inclusiv nu iti trebuie bani foarte mult, doar asa sa zici ca ai la tine sa-ti cumperi ceva iar daca nu mergti cu all incl.ar trebui sa ai ceva ca sa mananci! oricum e super la bg eu am fost de f multe ori! distractie placuta!

| Jessica a răspuns:

In Bulgaria banii se numesc "leva". Ai avea nevoie cam de 100-120 de leva. Oricum nu prea ai ce sa cumperi de pe acolo.