| oliviaaa a întrebat:

VOI unde ati dori sa plecati in ce locatie a globului nostru pamintesc terra,? si DC?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu vreau sa revin in tara, m-am saturat de atat strainatate si nici nu-mi pasa de saracia care o are Romania.

| ღClauuღ a răspuns:

Eu as pleca in parislove struck mi se pare un oras superb si are multe atractii nemaipomenite!happy

| romanaols a răspuns:

Brazilia. Limba.

| Mann02 a răspuns:

Eu as pleca in alaska pentru ca sunt putini microbi acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa plec in tara Lenei, sa nu fac nimic si banii sa vina singurei. pamintul catre EinsteinEL, sincer nu prea stiu. O sa ma mai gindesc, ce altceva mai am de facut toata viata?
(nu va suparatzi daca am scris gresit numele meu, am uitat, sunt deja batrin rolling on the floor ). happy

| oliviaaa explică:

P.S dar ce monument ce minune a lumii ati dori sa vizitati

| KazakZtan a răspuns:

Bora-Bora cu familia si cei mai buni prieteni, sa uit de tot ce inseamna RRomania si Romania.

| dacia63 a răspuns:

Imi doresc sa reusesc sa ajung in Tailanda-pentru ca din documentarele care le-am vazut, are peisaje fermecatoare, populatia pare simpla( dar cu o filozofie nativa de viata tipica orientala )si cu o mare dispozitie pentru ospitalitate;
pare o tara mai putin "contaminata" de progresul lumii occidentale

| ewygirl a răspuns:

Mi-ar place sa vizitez America(New York,Los Angeles, Las Vegas, Hollywood.etc),Franta(Parisul :X ), Italia(Venetia happy ).Dar nu cred ca as vrea sa locuiesc in niciuna dintre tarile de mai sus. Toate tarile/orasele au avantaje si dezavantaje.Si daca aici mi s-a dat sa ma nasc(de catre BUNUL D-ZEU)aici vreau si sa mor tongue...
Fie painea cat de rea tot mai buna'i in tara ta.sau cam asa ceva, nu? tongue big grin

| oliviaaa explică (pentru ewygirl):

Mia placur raspunsul tau