| Anndddra a întrebat:

De ce apele ocupa cea mai mare supraafata a globului? ce parere aveti despre asta? ce exista sub... Terra? Ce anume sustine Terra?

2 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Cum adica sa sustina Terra? Da' ce crezi ca e? Carusel? Suntem in Univers, nu exista practic nimic sub noi (ca doar n-om sta acum sa explicam toate legile pe care le descopera laboratoarele de fizica americane!). Ce parere am ca apa ocupa vreo 70% din suprafata globului? Ura! Nu vom muri de sete. Altceva?

| Anndddra explică (pentru cooldreams):

Hm..foarte ironica/a....las`o balta