| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau la facultate la sectia de Geografia Turismului (la Geografie), stiti ceva despre ce se face acolo, cum sunt cursurile?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Te poți documenta aici: www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.

| alexa_9054 a răspuns:

Buna,
eu am terminat facultatea de Turism in cadrul Universitatii de Geografie din Bucuresti. Am terminat studiile in 2002 si sincer am fost f dezamagita - profesori f. slabi, multe materii inutile. poate in acesti ani s-a mai schimbat ceva. Am inteles ca ASE-ul- sectiunea Turism este mult mai buna- si cred ca ai mai multe avantaje daca faci ASE.
Pa pa

| steffioana a răspuns (pentru alexa_9054):

Buna!
As putea sa va pun cateva intrebari in legatura cu Facultatea de Turism? As vrea sa dau la aceasta facultate...dar inca nu sunt sigura daca pot face ceva de viitor cu ea.