| Anonim34231 a întrebat:

Vreau sa incerc pentru prima oara Airbnb in Austria, mai exact in Viena. Calatoresc impreuna cu inca 2 persoane, deci vom fi 3 in total.
Pot sa imi rezerv ceva pe airbnb pentru 2 persoane (sa platesc pentru 2 persoane) si sa mai vina al 3-lea sa doarma unde apuca? Sau trebuie neaparat sa selectez 3 persoane? Pot sa fac si cu 1 persoana si celalalte 2 dorm unde pot?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci tu chiar vrei sa dai o mica teapa undeva, sangele de roman nu te lasa

| mihai69 a răspuns:

De ce nu încerci cu 0 (zero) persoane? ieși mult mai ieftin! rolling on the floor