| TaniaIuliaok a întrebat:

Am nevoie de ajutor, urgent!

Vreau sa trimit o scrisoare prin poșta română in Austria, Viena si nu stiu cum trebuie sa procedez. Trebuie sa platesc? In cat timp ajunge? Pot sa o trimit la poșta din Austria si persoana respectiva sa o ia de acolo?

Va rog, e important si habar n-am de chestiile astea, mulțumesc foarte mult!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

"Trebuie sa platesc?" nu, totul e gratis ca ca te numești Iulia...ce întrebare.

| TaniaIuliaok explică (pentru Catrice):

Lasă că ştii tu mai bine, DemonLord.
dacă erai atât de deştept pe cât te crezi, vedeai că am scris că nu ştiu absolut nimic despre cum funcţionează lucrurile astea, nu am avut de ce să trimit o scrisoare în altă ţară până acum, dar da, hai să fim inculţi şi să vorbim aiureawinking

| Catrice a răspuns (pentru TaniaIuliaok):

A,da,am uitat ca unii nu știu pe ce lume trăiesc, îmi pare rău.
Și pentru informația ta, orice se plătește.

Răspuns utilizator avertizat