| kathessa a întrebat:

Vreau sa plec cu avionul. Ce sa fac sa nu imi fie rau?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

La mine se rezolva cu cateva beri.

9 răspunsuri:
| Ciprian271 a răspuns:

Ca sa nu-ti fie gandeste-te la locul unde te aflii, adica nu multi au ce ai tu sansa de a zbura fii fericit ca zbori in vazduh si lasate purtat de vant si gandeste-te ca zbori prin norii pufosi de nea.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Gasesti la farmacie Emetiral sau Emetil.

| dicualex a răspuns:

Sunt pastile.big grin sau in cel mai bun caz nu te uita pe geam ^_^

| Sara a răspuns:

Pastile pntr rau de masina. nu stiu daca au efect si pntr avion. incearcawinking

| frida0purple a răspuns:

Stai acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un calmant

| bruno9432 a răspuns:

Emetostop - la farmacie, se ia cu o ora inainte de drum si e special pentru rau de avion, rau de mare... un pahar de vin in avion nu strica happy, dar acum serios iti recomand pastilele astea. Este foarte util si sa nu te gandesti in continuu ca o sa-ti fie rau. partea psihica e foarte importanta. Relaxeaza-te pe cat posibil happy

| yoyo_4559 a răspuns:

Sa te gandesti ca va fi bine si ca n-o sa-ti fie rauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti este rau sau iti este frica? pentru frica iti recomand o pastila de xanax de 0, 25...vei fi foarte linistita... drum bun