| simina a întrebat:

Vreau sa plec cu bebelusa in concediu la Slanic Prahova cine-mi spune unde sa ma duc sa fie curat si frumos si aproape de balaceala?

Răspuns Câştigător
| maria933 a răspuns:

La Salina de la Slanic Prahova e super love strucklove struck
si nu foarte departe de asta este o pensiune, iar langa este un strand
happy sa gasesti mai repede pentru ca eu nu prea am timp sa caut acum iti dau un sfat: cauta pe google Salina Slanic si sigur iti zice si de asa cevahappy
funda?:X

1 răspuns:
| rockirm a răspuns:

Posti sta cazat la hotelul slanic conditii decente, curat, mancarea foarte buna. o recomandare http://www.valdor.ro/Complex-Balnear-Slanic-ro.htm