| PisicutaTaDraguta a întrebat:

Vreau sa plec luna viitoare intr-o vacanta, dar nu stiu unde. Puteti sa-mi spuneti in ce tara ar fi recomandat sa ma duc?

Răspuns Câştigător
| AlphaPower a răspuns:

Pai de exemplu, te poti duce in Italia la Roma.Eu am fost si mi-a placut foarte mult.

7 răspunsuri:
| GateOne_Anna_1997 a răspuns:

Grecia, Turcia. Dar mai frumos este in Grecia! Dupa ce am auzit este o tara foarte frumoasa si marea este foarte curata. Sper ca te ajuta raspunsul meu!

| GateOne_Anna_1997 a răspuns (pentru AlphaPower):

Mai bine este in Grecia!

| mihai69 a răspuns:

Recomandat ar fi să stai acasă; dacă pui o astfel de întrebare fără să specifici ce tip de vacanță dorești și ce preferințe personale ai, nu vei reuși decât rareori să ai un sejur plăcut.
Dacă eu ți-aș spune că în Alpii Austriei e locul perfect pentru o vacanță de vis, fie vară, fie iarnă, ar fi oare la fel și pentru tine? Mă cam îndoiesc...

| PisicutaTaDraguta explică (pentru mihai69):

Presupunerile tale sunt corecte, asta pentru ca nu imi place frigul.

| rapp2020 a răspuns:

Te poti duce la Moreal

| DaciiLiberi a răspuns:

Romania ai vazut-o toata?!

Răspuns utilizator avertizat