| Denis_1354 a întrebat:

Am abonament la orange..si wekendu asta plec la mare si vreau net, pot sa-mi activez optiuni de acolo de la *100# si sa mi se activeze doar luna asta? si de cand imi vin mb? de luna viitoare sau de acum de cand activez? vreau net pentru fb si mes... daca puteti sa-mi spuneti si ce optiune as putea activa.

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Cel mai sigur afli daca suni la ei, la relatii cu clientii, si poate-ti activeaza ei instant netul, si-ti spun si ce optiune e si daca se poate sa ai optiunea aceea doar 1 luna.

| Denis_1354 explică (pentru mixxjim):

Deci trebuie sa ma duc la reprezentata la ei

| mixxjim a răspuns (pentru Denis_1354):

Nu mah, suni de pe telefonul tau la 411 simplu, fara steluta, fara nimic altceva, e serviciul clienti, nu trebuie sa mergi pina la reprezentanta, e apel gratuit, si au program 7-22.

| ZeHelp a răspuns:

Nu poti activa extraoptiuni pe abonament.

| Alexandru_Manea_1998 a răspuns:

Daca vrei mai bine activeaza internetul gratis dac anul l-ai activat... o sa ai o saptamana de internet gratis vitea de 100 Mb eu sunt pe abonament si aveam viteza de rahat si mi-am actiat internetul gratis.