| Asdfasdefta a întrebat:

Vreun club cu muzica buna in Eforie Nord? Exagerez daca vreau sa cred ca exista locuri in care se pune rock sau jazz?

5 răspunsuri:
| galyperf89 a răspuns:

Cateva cluburi din Eforie sunt:Sunrise Beach Club and Lounge, Club Dunarea.Heaven.Nu,nu exagerezi dar se gasesc mai greu astfel de cluburi, ele fiind mai putin cautate. Tinerii din ziua de azi cauta altfel de cluburi decat cauti tu, daca intelegi ce vreau sa spun.winking Funda? happy

| paco28 a răspuns:

Daca vrei club sa asculti jazz cauta un club de pensionari acolo se asculta mult jazz!winking

| Asdfasdefta explică (pentru paco28):

Si daca vreau sa ascult rock unde merg? In vama?

| paco28 a răspuns (pentru Asdfasdefta):

Da laughing

| TheAce a răspuns:

Din pacate cluburi de rock la mare nu prea gasesti, exceptie facand Vama si (mai ales) White Horse Costinesti (care edin punctul meu de vedere cel mai misto pub din tara).Cu toate astea, anul trecut cand am fost in Efo Nord am gasit o terasa unde s-a pus doar rock si metal, doar ca nu mai tin minte cum se chema locul. E o terasa cu o cafenea inauntru, violet, undeva la baza promenadei. Ca si cluburi, ai Sunrise si Heaven. Nu prea sunt manele dar asta e singura consolare...