| anonim_4396 a întrebat:

Wizz air a schimbat dimensiunile bagajului pe care il putem lua gratuit la bord. Ideal ar fi un troler mic, dar eu am o geanta de sport care are lungimea cat trebuie sa fie înălțimea. Se incadrează in acele dimensiuni specificate de wizz, doar ca in loc de lungime de 55 de cm, bagajul meu are lățimea de 55 cm pentru ca este o geanta sport. Credeti ca este vreo problema?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Absolut nicio problemă dacă încape în „șablonul" lor din aeroport.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

îl roteşti cu nouăzeci de grade, lăţimea devine înălţime şi gata, eşti în regulă