Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care-ar fi cadoul ideal de Valentine's Day pentru cine iubesti?

46 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O lenjerie de pat roz.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cină romantică.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

O cina romantica, sampanie, etc

| faramatania a răspuns:

Un parfum (Unique Man by Otto Kern)

| lpavel a răspuns:

Nimic nu se compara cu dragostea, de aceia cadoul ideal ar fi sa-ti petreci toata ziua cu persoana iubita si sa-i arati cat de mult o/il iubesti si ce mult inseamna pentru tine!

| sofisis a răspuns:

Deja ne-am daruit cel mai frumos cadou : promisiunea de a ne tine in brate si cand vom avea nepoti sau stranepoti.

| IsabelaIssa a răspuns:

Ceva specific zilei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ei, unul pentru celalalt. Nimic nu e mai frumos decat sa-ti petreci timpul cu persoana iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
O imimioara de ciocolata facuta de manuta mea.Adica luat ciocolata de menaj, topit, pus apoi intr-o forma inimioara iar pe deasupra, ornat cu ciocolata alba o declaratie de dragoste....proprie.Spre seara m-as inveli in frisca... sper sa nu ma lipesc de lenjerie, ci doar de ellaughing
O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu laughing

| AleexNC a răspuns:

Sa-i oferi toata dragostea ta + sa petreci o zi impreuna cu ea. Asta cred ca ar fi cel mai frumos cadou. happy

| Havok83 a răspuns:

Un cadou ideal ar fi simpla mea prezenta dar si niste activitati potrivite.

| Crocodilul01 a răspuns:

Un catelus

| DarkJoice a răspuns:

Cadoul ideal a fost deja daruit: inima lui/ei. Acesta consider eu ca este cel mai de pret cadou pe care l-ai putea darui persoanei iubite.

| FURRIA a răspuns:

O zi intreaga alaturi de ea

| nutsa a răspuns:

Cadoul ideal ar fi sa petrecem acea zi undeva la o cabana intr-o padure sau la munte, dar undeva lipsit de civilizatie. Unde sa fim doar noi doi, sa pregatim impreuna cina, sa ne tachinam, sa ne batem cu pernele, sa-l desenez si sa-l gadil si sa adormim imbratisati si vorbind despre viitorul nostru.

| Ciocolina a răspuns:

Niciun cadou nu se compara cu o dragoste, dar un cantec, o declaratie de dragoste si un pupic sunt suficiente.

| lizzyluizacristina a răspuns:

O Imina Si Un Ceas Sau Un Telefon Pt Baiat Si Pt O Fata Cercei Or Lantisor Si O Zi Numai Ei Doi

| LightOfDeath a răspuns:

Sa petrec cat mai mult timp cu el in acea zi! Dragostea e cel mai pretios cadou, dar nu poate fi cumparat cu bani.

| mariusice a răspuns:

Un bilet dus in africa, glumesc.

| PaintedGalaxy a răspuns:

Un urs mare de plus happy

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Cel mai frumos dar într-o relație este IUBIREA, care nu poate fi cumpărată cu nimic pe lumea asta! Aceasta este părerea mea, chiar dacă soțul meu mi-a dăruit numai lucruri frumoase și speciale(o familie, putere și credință ca să depășesc totul, faptul că îmi este alături de 15 ani, și la bine și la greu, iar pasiunea dintre noi este aceeași ca în prima zi), toate acestea contribuie la realizarea celui mai frumos cadou!

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Într-o relație nu există un dar mai frumos decat iubirea sincera,pentru ca ea binecuvanteaza o relatie si este darul cel mai sfant de pe acest Pamant,venit de la Dummnezeu! Sunt una dintre cele mai norocoase persoane pentru că mi-am gasit sufletul pereche,care mi-a jurat ca-mi va fi alaturi si la bine, si la rau, pana cand moartea ne va desparti, dar chiar si atunci ne vom tine în brate! Rodul iubirii adevarate sunt copiii, de care de asemenea am parte.Simpla lui rabdare, delicatetea si darzenia cu care trateaza o situatie si iubirea de care da dovada zilnic, toate acestea constituie cel mai frumos cadou pe care l-am primit sau il voi primi vreodata!

| AlexJr11 a răspuns:

Dragostea.

'

| AnishM a răspuns:

Iubirea.

| JaDiDaTa a răspuns:

Eu una i-aş face ca această zi să fie cea mia fericită din tot anul. Chiar mai fericită decât ziua lui. I-aş lua ceea ce ştiu că şi-a dorit întotdeauna. Un căţeluş. Mama lui avea unul şi acum, cum ea s-a mutat departe ar vrea ceva care să-i aducă aminte de ea. Consider că ar fi cel mai frumos cadou. Şi i-aş mai da, şi ca un copil micuţ şi sensibil ce sunt, o felicitare făcută manul şi ciocolată. Ce contează că nu or să iasa bine?! Contează că am pus suflet în ele, că mi-am ocupat marea majoritate a timpului pentru a le face. happy

| Alexandra200310 a răspuns:

Un pupic.

| kapraneagra2 a răspuns:

Un ursulet si o shaorma

| White100 a răspuns:

Sa fiu alaturi de el cu multa caldura sufleteasca, iubire, sinceritate si ca atentie : o bratara sau un ceas.