Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care e trasatura pentru care iti iubesti cel mai mult jumatatea?

68 răspunsuri:
| Cătălin1309 a răspuns:

Sinceritatea.

| lizzyluizacristina a răspuns:

Pt Ca E Sincer, e frumos, e bun si mai multe

| LightOfDeath a răspuns:

Nu as putea alege doar o trasatura pentru care sa il iubesc.Il iubesc pentru tot ceea ce este el!

| mariusice a răspuns:

Ea vorbeste eu ascult

| ande06cata a răspuns:

Nu iubim o persoana pentru ca este perfecta (sau are anumite trasaturi), ci este perfecta (si are trasaturi bune) pentru ca o iubim! Deci as putea spune ca trasatura care imi place la jumatatea mea este: DRAGOSTEA!

| Pandarzv a răspuns:

Iubim cealalta persoana pentru ca ne completeaza. Ce nu pot ele sa faca o facem noi, iar aceste mici gesturi pentru noi, pentru ele este ceva frumos.

| RapBim a răspuns:

Simpatia tongue

| anghelniuta a răspuns:

Toate trasaturile le iubesc happy

| PatrickOscar a răspuns:

Caracterul!

| picard20 a răspuns:

Empatia

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Sufletul,bunatatea si putin aspectul fizic.(Nu conteaza asa de mult aspectul fizic cand are un suflet bun big grin)

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Iubesc totul la el:-incapatanarea și darzenia cu,care iși tratează responsabilitățile si promisiunile; -loialitatea și bunatatea sufletească de care da dovada strofocandu-se zilnic pentru ca noua sa ne fie bine; -faptul ca isi pune familia pe primul plan,de unde da dovada de iubire sincera; -ochii sai albastrii care imi soptesc in fiecare secunda un sincer si raspicat „Te Iubesc"; -Zambetul sau nepretuit atunci cand ma vede exact asa cum sunt eu cand deschid ochii dimineata,nemachiata sau atunci cand vede bucuria schitandu-se delicat pe fata celor mici.Să aleg o singura trasatura este la fel cu a alege un singur fulg sclipitor de nea sau o singura raza calda a soarelui. Iubesc toate trasaturile sale,atat de personalitate, cat si fizice, il iubesc pe el exact asa cum este, cu calitati si defecte, ca oricare dintre noi!

| MadutZzaB a răspuns:

Sufletul bun, inimos

| JaDiDaTa a răspuns:

Păi.wow de unde să încep. Aş spune ceva fix din inimă dar nu vreau să ziceşi că e copiat aşa că voi încerca să mă restrâng la mia puţine lucruri din lista imensă. Deci îl iubesc pentru că e motivul pentru care mă scol dimineaţa şi primul pe care îl văd. Îl iubesc pentru că nu îmi lasă mesaje lungi şi siropoase ( pentru că nu ştie să se exprime ) dar îl iubesc pentru cî ştie să îmi arate prin fapte ce simte. Îl iubesc pentru defectele lui pentru că acestea îl fac unic. Îl iubesc pentru că mă face întotdeauna să râd, să mă distrez. Să mă simt bine în preajma lui. Îl iubesc pentru că, chiar dacă suntem împreună, nu uită să îmi fie şi cel mai bun prieten. happy

| iuuuliiiaaa a răspuns:

Loialitatea ♥

| RyDerxD a răspuns:

Sinceritatea.

| White100 a răspuns:

De fapt trasaturile: fidel, responsabil, altruist şi sincer.

| LadyMm a răspuns:

Pur si simplu el e raul din viata mea, la care nu as putea renunta, e acel rau care imi face bine!

| Lavinie a răspuns:

Nu iubesc o anumita particularitate, iubesc totul la el - de la trasaturi fizice: felul in care priveste, in care zambeste, pistruii fini care ma fac sa ma simt ca o scolarita care place un baietel love struck love struckbatting eyelashes, pana la trasaturi morale: un bun ascultator, intelegator, tandru si lista poate continua...love struck

| iiGalaxy a răspuns:

Sincer nu pot alege numai un cuvant pur si simplu el e viata mea

| LegumaColor a răspuns:

Sa ai fluturi in stomac.

| MoldovanAlin a răspuns:

Sinceritatea, caracter si tot ceea ce este ea.O fata unica.

| LoVeYoUtO a răspuns:

Sa ma inteleaga sa ma sustina sa fie alaturid e mine in orice fac. sh sa ma iubeasca cum il iubesc si eu

| puppyeyesss a răspuns:

Faptul ca stie sa asculte dar sa si discute orice, inainte de a se transforma intr-o problema...

| c0cKaina a răspuns:

Pe scurt, totul e perfecta pentru mine.

| LoraELEoNoRa a răspuns:

Imi iubesc jumatatea deoarece imi este fidela si totdeauna imi este aproape la bine si la greu. Cel mai tare pentru care il iubesc este increderea niciodata nu m-a dezamagit si nu as crede ca ar fi in stare sa ma dezamageasca!

| Alexandra_Gabriela_1995 a răspuns:

Inteligenta

| TonyTny8 a răspuns:

Alunita de pe frunte. Dar adevarul este ca odata ce iti este iubita/iubit totul e perfect la el/ea ca doar na de aia il/o iubesti!

| MelissaaWhyNot a răspuns:

Pentru ca gandim la fel, pentru ca si cand ma supara si ma face sa plang tot el ma face sa rad, el ma ridica el ma coboara si indiferent de ce as face sunt in inima lui, el e sufletul din mine acel rau ce imi face bine, e acea bola care ma face sa ma simt naspa dar tot el e medicamentul care ma salveaza happy

| DevinKing a răspuns:

Dorinta lui nestapanita de a manca urzici