Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care e trasatura pentru care iti iubesti cel mai mult jumatatea?

68 răspunsuri:
| LightOfDeath a răspuns:

Nu as putea alege doar o trasatura pentru care sa il iubesc.Il iubesc pentru tot ceea ce este el!

| MadutZzaB a răspuns:

Sufletul bun, inimos

| Gratioasa a răspuns:

Intr-un cunvant, caracter happy

| sofisis a răspuns:

Il iubesc pentru tot ce e si pentru tot ce nu e. A separa ceva anume din caracterul sau e ca si cum as incerca sa alec una din picaturile de ploaie care imi place cel mai mult.

| ijuuuuuuu a răspuns:

Îl iubesc pentru că este responsabil, iubitor, grijuliu. Și nu se va schimba niciodată.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Loialitatea, bunatatea si harnicia.

| LegumaColor a răspuns:

Sa ai fluturi in stomac.

| faramatania a răspuns:

Fidelitatea

| loveisfreedom a răspuns:

Pentru el tot

| MelissaaWhyNot a răspuns:

Pentru ca gandim la fel, pentru ca si cand ma supara si ma face sa plang tot el ma face sa rad, el ma ridica el ma coboara si indiferent de ce as face sunt in inima lui, el e sufletul din mine acel rau ce imi face bine, e acea bola care ma face sa ma simt naspa dar tot el e medicamentul care ma salveaza happy

| Crocodilul01 a răspuns:

1.Fericirea pe care i-o pot citi in ochi!

| LTAA a răspuns:

Calmul şi frumusețea.

| Yonut_YO_1986 a răspuns:

Caracterul,si frumusetea

| MoldovanAlin a răspuns:

Sinceritatea, caracter si tot ceea ce este ea.O fata unica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blandetea, cand ma tine in brate simt ca nimic rau nu se poate intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
Pai sa incep...
- este romantic
- respetuos
- sensibil
- dragastos, tandru
- este destept
- mereu gata sa ma ajute
- mereu sunt pe primul loc si el pe ultimul
- cu el ma simt mereu in siguranta pentru ca are foarte mare grija de mine
- ma iubeste si chiar simt ca tot ce face, face pentru mine
- avem aceleasi hobby-uri, ne place aceeasi muzica
- arata foarte bine, pentru mine este cel mai frumos
- e bun in pat...mereu se lasa pe el pentru mine
Ce mai stie sa se poarte cu mine, si ma face foarte fericita....sigur am uitat unele lucrurihappy
Are si un defect foarte mare in schimb, e dinamovist si eu stelistalaughing si amandoi foarte microbisti...va dati seama ce intepaturi ies in campionat...dar e fun! Macar din asta sa ne tachinam si noi ca nu o pot numi cearta, ca altfel ar fi liniste si pace.
O seara placuta!

| DarkJoice a răspuns:

Eu nu-mi iubesc iubitul pentru o trasatura anume. Asta inseamna dragostea. Persoana iubita nu trebuie sa fie perfecta, nimeni nu e perfect!

| Alexandra_Gabriela_1995 a răspuns:

Inteligenta

| LoraELEoNoRa a răspuns:

Imi iubesc jumatatea deoarece imi este fidela si totdeauna imi este aproape la bine si la greu. Cel mai tare pentru care il iubesc este increderea niciodata nu m-a dezamagit si nu as crede ca ar fi in stare sa ma dezamageasca!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caracterul.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Intregul ei.

| Rubyrubyy a răspuns:

Zis intr-un cuvant caracterul ei.

| BeautifulAngel a răspuns:

E iubitor!

| Tynnna a răspuns:

Capacitatea lui de a ma face sa zambesc, de a ma face sa ma simt fericita in orice imprejurare.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eu sunt din tabara adversa, dar prea mi-a placut intrebarea, ca sa nu ma baghee hee
Iubesc ridurile! Cine nu are riduri (de expresie) in jurul ochilor si la colturile gurii, nu a ras niciodata (sau nu indeajuns).

| mgtow a răspuns:

Seriozitatea si bunele maniere.

| Lavinie a răspuns:

Nu iubesc o anumita particularitate, iubesc totul la el - de la trasaturi fizice: felul in care priveste, in care zambeste, pistruii fini care ma fac sa ma simt ca o scolarita care place un baietel love struck love struckbatting eyelashes, pana la trasaturi morale: un bun ascultator, intelegator, tandru si lista poate continua...love struck

| Andreea_Alexia_1981 a răspuns:

Pai o trasatura de obicei este " Frumusetea " dar ar mai putea fi si iubirea pe care o emana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as putea alege doar o trasatura ^_^

| Pandarzv a răspuns:

Iubim cealalta persoana pentru ca ne completeaza. Ce nu pot ele sa faca o facem noi, iar aceste mici gesturi pentru noi, pentru ele este ceva frumos.