| pysyk17rasfatat a întrebat:

Credeti in iubire? v-ati gasit jumatatea? iubiti cu adevarat?:"Ptare frumos este cand iubesti parerea mea si esti iubit bineinteleswinking:*:*

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, cred in iubire mai ales atunci cand este impartasita. Mi-am gasit jumatatea cu 35 de ani in urma si nu am regretat niciodata pasul facut.Incununarea iubirii noastre o reprezinta cei 5 copii ai nostri.

| xibalba a răspuns:

Da, cred. Nu stiu daca iubesc cu adevarat sau nu, poate nici nu stiu ce e iubirea de fapt, dar stiu ca in momentul de fata, imi indrept toate sentimentele mele spre o singura persoana cu care vreau sa impart tot. Altceva nu`mi mai trebuie. Daca asta e iubirea adevarata, atunci iubesc.

| catthshshshs a răspuns:

Eu cred in iubire si intotdeauna am crezut. E prea devreme sa ma pronunt daca am gasit-o sau nu...Insa stiu ca este cel mai frumos sentiment posibil care il poate avea cinevawinking

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Da, eu cred in iubire.Si, nu nu mi-am gasit jumatatea inca... dar deocamdata nici nu vreau.tonguewinking. Ai dreptate e frumos sa iubesti si sa fii iubit dar... cand iti "frange inima" nu mai e asa de frumos.winking

| nimeni_3927 a răspuns:

Eu unul credeam in iubire, dar acum nu mai cred in nimic

| yoannah a răspuns:

Cred în iubire... și cred ca frumos sa fi iubit și sa iubești în același timp...
Asta nu înseamnă ca toți avem parte de asta... din păcatestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indubitabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. iubesc si sunt iubita. dar nici nu exista cuvinte care sa defineasca iubirea mea fata de el...as face orice pentru iubitul meu.numai el conteaza in viata mea...si.imi doresc ca el sa fie sotul meu... tatal copiilor mei.ma simt cea mai fercita fata si norocoasa...pentru ca l-am cunoscut si ca face parte din viata mea.niciodata nu as putea sa ii multumesc Domnului ca mi l-a scos in cale. e tot ce am eu mai bun si mai frumos pe lumea asta. el e de fapt lumea mea.

| pysyk17rasfatat explică:

Parerea` imi scuzati greselile:big grin