| kenzo007 a întrebat:

Iti iubesti jumatatea? Da?! si de ce!? doar pentru cei care au o relatiehappy

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Buna!

Nu il iubesc. il ador!

De ce? Pt deja face parte din mine; fara EL sunt incompleta; viata fara el, nu ar mai fi la felhappy.
Calitatile si defectele lui, laolalta, il fac unic.love struck

Ma intelege, e atent, tandru, romantic, dulce, scump, ma alinta si simt ca imi spune "Te iubesc!" din suflet, nu sunt doar vorbe. (Sper eu).

@leonardk si @stefan, pur si simplu va invidiez.
Familie, copii, nepoti.superb! Bravo amandurora.

:*

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai il iubesc foarte mult, de aceea m-am impacat cu el desi el m-a lasat balta si dupa 2 luni s-a intors in viata mea, dar nu imi pare rau ca m-am impacat cu el, ca asa cum e, eu il iubesc din tot sufletul si il accept asa cum e...de ce? pentru simplu fapt ca este special pentru mine, ma face sa zambeasca(uneori si sa plang), dar inseamna mult pentru mine si nu l-as da pe 1000 mai frumosi ca el, pur si simplu il iubesc...

| CevaNormal a răspuns:

Da o iubesc. De ce? e simplu de tot, sa nu fi iubit nu avea sa fie jumatatea mea. Cum spuneau cei de mai sus, pentru ca... o iubescwinking

| fabiola a răspuns:

Daca iti este jumatatea este normal sa o iubesti!

| liz23 a răspuns:

Pentru ce cauti "de ce-uri" la iubirea fata de o persoana? Cand iubesti si esti iubit...nu-ti pui intrebari de genu asta, te bucuri de fiecare clipa alaturi de cel/cea draga sufletului tau.

| Sara a răspuns:

Da, il ador :X de ce il ador? Pntr ca...
pntr ca...
sincer daca m as gandi, si fara sa l umflu :X am ft ft multe motive. pntr ca ma iarta, pntr ca ma alinta, pntr ca vb frumos cu mine, pntr ca se ofera trup si suflet numai mie, pntr ca ma adora. si pntr ca. mi a scris poezii big grin... o seara buna, sper sa nu fiu prea siropoasa. dar. il iubesc si, abia astept sa ma duc la el sa l vad acushikahee hee

Stefan
| Stefan a răspuns:

Sigur ca îmi iubesc jumatatea, pai o iubesc pentru ca amandoi suntem o pereche potrivita din toate punctele de vedere. Am muncit impreuna avem tot ce ne trebuie, avem copii, nepoti, o batranete demna de invidiat. Pentru cei care au plecat la drum impreuna unindu-si destinele, pot sa le spun ca fare dragoste si intelegere nimic nu se face in viata.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Da - pentru ca ma simt implinit alaturi de ea. Ne completam lipsurile reciproc de doar 24 de ani.

| r8driver a răspuns:

Am inteles, tu vrei sa-i depistezi pe astea care nu au relatii.

| MM a răspuns:

Da! De ce? Pentru ca meritahee hee Pentru ca e tot.

| ionutzking a răspuns:

Da si normal.Motivul? Pai pentru ca... ea e singura persoana care ma poate alina cand sunt suparat, ea e cea ce ma alinta, ea e cea ce ma iubeste cel mai mult, ea e pers cu care imi petrec zilele, Ea e Dragostea mea adevaratatongue

| g_7133 a răspuns:

Da, il iubesc love struck! De ce? Pentru ca e ca mine :d. simt ca face parte din mine si din viata mea happy. Il iubesc pentru tot ceea ce e love struck.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Intrebarea mi se pare mie prost pusa.in loc de jumatate tu trebuia sa ai partener.pentru ca jumatate inseamna suflet pereche, si nu ai de ales.mai sunt si oameni care au partener, dar nu au gasit in el jumatatea.cred ca voiai sa intrebi daca ne-am gasit jumatatea, nu?

| eeeeeeeeee a răspuns:

Kenzo draga, dupa ce ca pui o intrebare de ma intreb eu daca tu stii romaneste, la care lumea nu poate decat sa efectueze cateva corecturi inainte sa poata raspunde, imi mai dai si stupid.de aici trag concluzia ca tot in ceata ai ramas dupa ce am incercat eu sa te lamuresc.stiu insa ca nu am nici o vina pentru asta.

| barsan1986aditza a răspuns:

Da imi iubesc enorm jumatatea si de curand am devenit un intreg prin casatorie.Este destul de greu sa explic de ce pe el...Cred ca il iubesc asa de mult pentru ca in el imi gasesc echilibru si sprijinul.Chiar daca ma bucur sau imi este greu imi este mereu alaturi si ma asculata.Imi ofera multa liniste sufleteasca. Ceea ce pentru mine inseamna enorm degeaba miar oferi bani si lux daca nu as fi fericita. Oameni nu mai stiu sa se bucure de lucruri simple.Tocmai aceste lucruri simple ma fac pe mine sal iubesc si mai mult.De exemplu simplu fapt ca simt rasfata si iubita ma face sa fiu o femeie implinita si fericita.Am 23 de ani peste o luna SI suntem de 6 ani impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca-mi iubesc jumatatea dar care? Jumatatea de sus sau aia de jos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dragoste nu e nimic nu e...

| thegirl a răspuns:

Categoric DA! poate ca nu ma apropiam asa repede de el... dar cred ca D'zeu ne'a dat o mana de ajutor l.am cunoscut la mare:X...si in clipa de fata el pentru mine este totul...pe langa faptul ca aveam o relatie foarte apropiata si ma alinta si ma iubeste la fel sau poate mai mult...nu il vad doar k iubit ci si prieten ma ajuta cu o vorba buna cand sunt suparata imi da sfaturi:X...si. l iubesc pentru ceeea ce este un baiat simplu.nici prea complicat nici prea simplu...doar el:X! il iubesc pentru ca imi da putere sa trec peste aproape orice...doctorii sp k in fiecare zi omul are nevoie de calciu. poate el este doza mea de calciu care imi da putere sa trec peste orice day dreaming...