Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ti-ai face un tatuaj in numele dragostei pentru jumatatea ta?

253 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E posibil ca maine, peste 1 luna, peste un an, peste 10 ani sa ne despartim si atunci ce fac? De fiecare data cand as vedea tatuajul probabil as izbucni in lacrimi. Nu am nevoie de asa ceva. Oricum, pentru a-i demonstra ca o iubesc nu e nevoie de niciun tatuaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata. E tatuat in inima mea si asta e suficient. Daca el simte iubirea nu trebuie nimic mai mult.

| M1hai a răspuns:

Probabil ca da... asta doar daca vrea ea

| MiruD a răspuns:

Da. Dar nu sa ma laud la lume. Un tatuaj sa-l vada doar el!

| Satango a răspuns:

Nu.

| Laura927 a răspuns:

Chiar este o prostie,eu mi-am facut ('si el la fel).
Bineînțeles ca iti dai seama ca acum este EX-lover laughing
Da a trebuit sa il acopar cu un alt tatuaj ( doua flori chinezesti).
Chestia dureroasa este ca de fiecare data cand cineva ma întreaba ce inseamna florile alea, ma gandesc instant la el, ce nu este prea plăcut, imi lasa un nod in gât laughing
El încă are tatuajul meu chiar daca suntem despartiti de vreo doi ani, lucru ce nu imi da satisfactie pentru ca inseamna ca încă are sentimente pentru mine sad
NU FACEȚI PROSTIA DE A VA TATUA NIMIC IN COMUN CU PERSOANA IUBITA!

Răspuns utilizator avertizat
| dragodana a răspuns:

Da.Chiar mi-l voi face dupa ce ne casatorim.Numele lui tradus si scris in elfa.

| raduradu2014 a răspuns:

Niciodata.e o prostie

| BonneLess a răspuns:

Nu, nu mi se pare a fi o dovada de dragoste.

| AleexNC a răspuns:

Nu stiu, poate da, poate nu.

| YumiSukinanda a răspuns:

NU.

| HaHaGirl a răspuns:

NU,am 2 tatuaje dar legate de amintiri placute, ca sa dovedesti cuiva ca-l iubesti nu cred ca e nevoie de un tatuaj.

| BlueViP a răspuns:

Nu, pentru ca nici lui nu i-ar placea.

| VampireBlood a răspuns:

Da.

| MissDevilish666 a răspuns:

Da...

| mada1820 a răspuns:

Nu stiu poate, dar nu mi se pare un lucru prea important si o dovada a iubirii.

| justfreelove a răspuns:

Un tatuaj cu henna (temporar) poate ar merge, dar unul permanent cu numele iubitei, ar fi un semn de disperare. Acum este cu tine pentru ca este convenabil dar lucrurile se mai schimba intre timp si ar fi penal ca viitoarea ta jumatate sa se certe cu tine pentru ca ai un tatuaj cu numele fostei.

| senstein a răspuns:

Nu

| khwewljewew a răspuns:

Cea mai mare prostie laughing

| dryft3r a răspuns:

Nu as face asa ceva. Poti sa ii arati iubirea si in alte conditii.

| LarisaStanciuu a răspuns:

Am deja :X

| SlenderWomen a răspuns:

-ti-ai face?
-dua
-de ce?
-de-a dracu si de-ambitioasa

| Katie1356 a răspuns:

As face doar o inima, care as lasa-o goala.Si abia atunci cand voi fi ferm convinsa sa acea persoana este cea cu care voi ramane pentru tot restul vietii voi scrie numele.

| MysticWayz a răspuns:

Nu, deoarece dacă este într-adevăr o dragoste adevărată, există şi alte posibilităţi prin care să îi arăţi că îl/o iubeşti.

| AnyAnA99 a răspuns:

Never.Nu prin asta ii demonstrezi cuiva ca il iubesti

| Dropsyyy a răspuns:

Nu! laughing

| Kariin a răspuns:

Da. Chiar daca ne despartim, o sa-mi amintesc mereu de el. big grin

| SookiexD a răspuns:

Depinde de cat de buna este relatia, si cum arata viitorul ei.

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Nici vorba de asa ceva, am doua tatuaje deja.Un taur pe picior si un ingeras pe mana, ce simbolizeaza dragostea de a avea un copil.