| PsyhoChild a întrebat:

A fost cineva de aici voluntar la salvati copiii? Daca da cum a fost experienta?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ai 5 variante:

Redirecționează 3, 5% din impozitul pe venit Susține dotarea maternităților cu echipamente medicale pentru nou-născuți.

Fii voluntar Oferă din timpul și entuziasmul tău pentru a ajuta un copil.

Donează prin Direct Debit Daca ție îți pasă, atunci lucrurile vor deveni mai bune. Avem nevoie de tine, pentru ca toți copiii să aibă un viitor mai bun.

Donează lunar Contribuția ta lunară poate face diferența pe termen lung.

Fii partenerul nostru Află care sunt modalitățile de implicare prin care companiile pot sprijini programele Salvați Copiii.