| Walkirya a întrebat:

Acuma vreo jumatate de ora am primit acest mass:
visoiu georgiana are nevoie urgenta de sange B3 NEGATIV - fata nou nascuta a colegului meu (Iza Popa), sotia lui a murit saptamana trecuta poate se gaseste cineva... Va rog sa trimiteti mai departe pana se gaseste o persoana ce poate si doreste sa salveze acest bebe. Numarul de telefon il aveti aici : ( +4074 186 4495 | Mobile +4076 526 2424

Poate puteti voi ajuta.Eu din pacate nu pot

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu toata dragostea as ajuta daca cineva ar si raspunde la numerele mentionate. Eu sunt donator si am grupa B3. Pot fii gasita la tel 0722706650 Gabriela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai crede toate mass urile astea...

| Instinkt a răspuns:

Eu am b3 negativ dar sunt copil si nu sunt momentan capabil sa donez

| Miruna3094 a răspuns:

Tu chiar crezi toate prostiile astealaughing

| quintul a răspuns:

Si tu ai primit massu asta?