| tanas a întrebat:

Ajutati-ma va rog sa caut un film in care este vorba de doua surori vioriste una din ea se marita iar a doua continua cu muzica pina la urma ea este paralizata si vina sa locuiasca impreuna cu prima si cam atita imi amintesc

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Hilary and Jackie(Drumuri diferite), numai că una cânta la flaut, cealaltă la violoncel, în plus e vorba de scleroză multiplă nu de paralizie... http://www.cinemagia.ro/filme/hilary-and-jackie-hilary-si-jackie-27187/