| BIA103 a întrebat:

Am o mimosa pudica. De la un timp frunzele au inceput sa i se ingalbeneasca si a facut niste gandacei mici. Ce sa-i fac ca sa nu moara? Tin mult la planta asta si nu stiu ce sa-i fac. Eu am ingrijit-o cat am putut, dar tot nu pot scapa de gandacei (sunt foarte mici si fac un fel de panza alba). Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| andreirapid a răspuns:

Http://www.pomifructiferi.com/ intraba-i pe cei de aici, poate stiu ei cateva sfaturi!
Pe mine m-au ajutat cu un cactus, au si facebook : https://www.facebook.com/......1734406797