| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva desene cu planeta noastra(sa nu fie reale) ci desenate(realizate de copii) care sa arate ca planeta noastra e importanta si ca ea trebuie protejata in permanenta! eu am cautat pe google si nu am gasit nimic! ma poate ajuta cineva?(niste link-uri)Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sti cum sa desenezi fa cu un cerc planeta dupa aia fa pete pe ea si coloreazale apoi da drin exterior pe langa placeta cu alb albastru ca sa se vada ca e curata si protejata si fondul fal albastru
ok?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am nevoie da

| iasmina_3687 a răspuns:

Da
eu pot sa te ajut
am11 ani si sunt foarte buna la desene ma cheama dana