| y8yujfuyyfvuy a întrebat:

Aveti idei pentru poroiecte la ecologie?
Un proiect de informare as vrea...

Răspuns Câştigător
| Chuck a răspuns:

Cel mai bun proiect : Eradicarea rasei umane! laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, ai aici mai multe idei care sunt pe cale sa se puna in practica, citeste mai mult si te vei lamuri http://www.impreunapentrufiecare.ro/proiecte/mediu#main iti doresc o nota buna!

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu am avut idei si nici nu o sa am. Bine ca nu s-a mai facut proiectul ala big grin. Sigur luam un 5laughing

| gabitza_3022 a răspuns:

Proiecte de ecologie? plantarea pomilor.curatarea spatiilor publice.implicarea cetatenilor in astfel de proiecte.informarea lor cu privire la poluare deseuri etc... daca se poate in colaborare cu protectia mediuluihappytrebuie sa fie un sediu in fiecare oras

| lacri a răspuns:

Intra intr-un program GREENPEACE, poate te ajuta ei.happy

| Felix_Dacian_1990 a răspuns:

Elibereaza-te din sclavia salariala.
http://ferma-autarhica-editia1.blogspot.de/