Întrebare recomandată | root5 a întrebat:

Buna!
A fost/Este cineva voluntariat in cadrul Fundatiei Principesa Margareta a Romaniei la programul "Niciodata singur"?
Sunt interesata sa devin voluntar in acest proiect si as vrea sa stiu cum este colectivul, ce asteptari sa am de la program, daca este greu sa devii voluntar aici si alte aspecte legate de acest lucru.

Merci!

2 răspunsuri:
| pedobear a răspuns:

De obicei ca sa fii voluntar nu trebuie dacat sa ceri acest lucuru. Du-te si vezi cum e cel mai simplu. Daca ai probleme de cum va fi si colectivul, sfatul meu e sa cobori stacheta pana la pamant, astfel nu vei fii dezamagit deloc. Bafta. Si poate ne si zici cum a fost.

| gratian a răspuns:

Fain