| Daiana19 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutorul vostru, anul acesta trec in clasa a 12 si o sa am nevoie de un laptop pentru a imi face proiectele de care voi avea mare nevoie pentru scoala,parintii mei nu au posibilitatea de a imi cumpara unul, macar imprumut pe o perioada de un an daca se poate, daca are cineva unul in plus as vrea sa ma contacteze la adresa de email tunarudiana19@yahoo.com,va multumesc

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Le poti face si la un pc normal.

| ovidius a răspuns:

Îţi fac doar o recomandare: cele cu ecranul sub 15inch sunt cam greu de utilizat pentru scris, proiecte şi ce mai ai tu nevoie.

De ce nu te orientezi spre un desktop SH? Şi un Pentium4 se poate achita cu succes de ce vrei tu să faci.

| BarBye a răspuns:

1. Intrebarea trebuia la Cauze Nobile.
2.Sunt foate multi copii olimpici care nu au "butonat" un calculator niciodata, Dar totusi au putut sa se realizeze.
3. dupa cum vad ai calculator, pentru ce ti-ar trebui laptop?
4. Cum te-ai descurcat pana acum, te poti descurca si de acum incolo fara laptop.
Si mai departe numai zic.

| Akaishaa a răspuns:

Stai putin, pc ai? Adica daca ai pc dc vrei laptop thinking Daca vrei pc discutam.

| Daiana19 explică (pentru Akaishaa):

Pentru ca stau la inernat si nu pot sa imi iau pc la internat, daca ma intelegi

| MariusItalia a răspuns:

Daca aveai nevoie de un mini calculator. iti puteam oferi euhappy

| Daiana19 explică (pentru MariusItalia):

Nu din ala de calculat. daca la ala te referisad

| MariusItalia a răspuns (pentru Daiana19):

Nuulaughing am un pc mai vechi cumparat de multlaughing care nici nu l-am folosit de multlaughing merge tot happy windows 7tonguelaughing doar ca e micuta unitatea dar e cam grealaughing nu e de asta asa maretongue

| Daiana19 explică (pentru MariusItalia):

Perfect