| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

As dori sa ma inscriu intr-o actiune de voluntariat in care sa pot oferii copiilor din centrele de plasament compania si atentia mea. Si totodata sa ii invat pe cei mici cat si pe cei mari diverse chestii pe care le stiu, legate de web si programare, domeniul in care activez.

Problema este insa ca sunt nou in Bucuresti, nu am foarte multe informatii despre aceste centre de plasament care se ocupa cu asa ceva. Am completat niste formulare pentru diverse organizatii pe care le-am gasit pe Google, dar pana acum nici un raspuns.

Am rugamintea ca cineva ce deja activeaza sau are cunostinte despre acest domeniu sa ma indrume spre un loc bun de unde pot incepe.

2 răspunsuri:
| Caty68 a răspuns:

Mai bine donezi sânge ca sa ajuti lumea.

| AdrianB50 a răspuns (pentru Caty68):

Nu