| corali a întrebat:

Cn stie un site cu pasii de urmat ca sa te imbraci ca o musulmana?

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Rapesti o musulmana si ii furi hainele.

| ghineanamaria a răspuns:

Copii saraci au nevoie de votul nostru! Asa cum eu fac o fapta buna spunandu-va linkul asta: http://www.impreunapentrufiecare.ro/fapte-bune/mos-craci un-a-poposit-si-la-chiojdeni/107#vote-107 pentru ca voi sa acordati vostru asa trebuie si voi sa trimiteti mai departe mesajul meu(pentru a vota dati clik pe votati dupa ce ati deschis linkul)Daca aveti suflet trimite-ti mai departe mesajul!

Deci vreti sa ajutati copii saraci?
ghineanamaria, vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
Ce nota dai intrebarii?
Adauga la favorite

*
1 răspuns: | RSS raspunsuri
*
o Ordonare:
o ordine cronologica
o |
o relevanta
*
TzaCaNeL
(28 Noiembrie 2010 17:15 )
TzaCaNeL a răspuns:
Am votat si eu! batting eyelashes
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
Ce i-ai recomanda unui strain sa viziteze in Romania? Povesteste pe Plimbarescu!
*

| corali explică:

Aveti habar?