| SasaSasa2000 a întrebat:

Bună seara, Am și Eu câteva bateri folosite, întrebarea e, nu îmi dă bani dacă le duc la un centru de ăla de colectare?
Gen. în Kaufland?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna, niciun centru nu iti da bani.Atat la Kaufland (la informatii inauntru), Lidl, sau orice magazin ti se va oferi un numar de baterii noi, daca duci un anumit numar de baterii uzate. La Decathlon stiu ca ti se ofereau premii in anii trecuti daca aduceai un numar mare de baterii (mingi, echipament sportiv, rucsacuri si atele). Poti aduna baterii de la membrii familie care le arunca si duce unde vrei tu.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu iti dă.

| mihai69 a răspuns:

Nu.