| amoblue a întrebat:

Buna,
stie careva optiuni de voluntariat prin Bucuresti sau international(de ce nu)?
Multumesc anticipat,
Ana happy

3 răspunsuri:
| diaac a răspuns:

Optiuni sunt destule, acum depinde ce anume vrei sa faci...

| adeluna a răspuns:

Uite, ai putea incepe de aici : http://www.catalogong.net/lista-ong-uri-inscrise.html
poti incerca sa dai un google search cu "ong...(orasul tau)" Felicitari pentru initiativa, sunt o gramada de proiecte care au nevoie de energia si implicarea ta!

| ClaudiaFlip a răspuns:

Poti face voluntariat la centrul Hospice Casa Sperantei! Cauta pe Google sau pe Facebookwinking