| Cristinna_9296 a întrebat:

am nevoie de ajutorul tau. Clasa mea va participa la saptamana altfel iar pentru ca activitate in una din zile ne.am gandit sa plantam copaci, intrebrarea mea este de unde putem sa cumparam copaci? Si cam cat ar costa?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la BricoStore.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu se planteaza pe timpul acesta

| blond a răspuns:

Puteți face comanda de la administratia domeniului public unde le găsiți la un preț acceptabil sau dacă vrei poți intreba de la o florărie daca pot ei să-ți comande depinde ce doriți sa plantați

| pescarhoinar a răspuns:

Adp...administratia domeniului public.