| bakuganfan a întrebat:

Am o intrebare de caritate, cum putem ajuta copii care mor de foame in africa?

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Pai poti dona bani la noi au venit niste oameni sa donam bani si jucarii si am donat in toata scoala sau sau facut 5 milioane. si sau dus in africa si jucarii multe am donat dar poti merge la banca sa donezi.

9 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

E imposibil, trebuie sa ai milioane de euro sau miliarde, si chiar si asa nu poti sa-i ajuti pe toti, ala e continent si sunt sute de mii de copii milioane, care au nevoie de ajutor

| KodrutZ a răspuns:

Le putem dona cite un glonte de caciula. Cu aia care mor de foame aici ce facem?

| MMihai a răspuns:

Am o intrebare de caritate, cum putem ajuta copii care mor de foame in România?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum banii sunt o resursa tot mai greu de obtinut si mai ales dupa ce ii faci cum ii faci, tu cu putinul tau nu ai ce sa faci numai daca ar fi o campanie majora pentru strangere de fonduri, dar intre timp cred ca ar trebui sa le trimita si lor mijloace de contraceptie...

| Brittanie a răspuns:

Nu stiu sigur dar poti cauta pe Google la informatii.Bafta!

| Marius151 a răspuns:

Copii din Romania ce au? sunt mai albi? nu merita sa fie ajutati?

| Georgiana16v a răspuns:

Chiar as vrea sa-i ajutam!

| bakuganfan explică:

Ai dreptate... mersi pentru raspunsuri, daca mai aveti idei nu ezitati!

| bakuganfan explică:

Mersi, mi-ai fost de mare folos!