| Beiiuka a întrebat:

As vrea sa va dati cu parerea la situ` www.bioteam7.ro :) Este un cerc de biologie din Petrosani. sunt inscrisa in el de 4 ani :*
Astept cat mai multe pareri.
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este destul de complet la prima lectura.
Ar fi ideal sa mutati Meniul cu categoriile din partea stanga a ecranului sa fie totul pe o linie in partea de sus - orizontal.
Categoria Foto si Video poate fi una singura in viitorul meniu, ca sa se mai rastranga lungimea acestei "linii" cu categoriile propuse.
Sa te uti de pe un calculator cu ecran mai mic, sa vezi daca textele si pozele in general sunt optimizate, s-ar putea sa fie cazul sa faci cumva sa fie textul mai adunat "pe acran".
Deci nu scris mai mic nici mai putin ci doar spatiul alocat textelor sa fie mai mic spre dreapta ecranului, mai bine sa se duca textul in jos si sa se deruleze spre in jos in timpul lecturii decat in dreapta;-)
Poti crea si rubrica de Carte de onoare pentru vizitatorii siteului, unde sa scrie pareri si chiar idei pentru cercul de biologie, adica ce ai cerut tu prin aceasta intrebare pe TPU, sa fie si pe site (comasata acolo unde este si Contact, in acea categorie din Meniu).
Daca mai sunt cluburi de biologie sau asemanatoare, in Petrosani in general sau in scoli ca a voastra, sa va interesati si sa treceti aceste cluburi, sa aveti o retea de cluburi in domeniul vostru... Probabil au si ei Revista, pagina internet sau cel putin adrese e-mail pentru corespondenta.
Sunt doar idei, voi decideti ce sa retineti din ele, sa schimbati aspectul siteului sau nu, cum am scris eu!
Felicitari pentru club, idei, pentrru intrebarea pe TPU.
Succes la scoala. Hai Romania!