| TiTanS a întrebat:

Care este cel mai curat si frumos oras din Romania?

19 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Piața obor

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Timisoara.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Brasov

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mie mi-au plăcut foarte tare Braşov, Sibiu şi Sinaia. Chiar le consider nişte oraşe exemplare, atât pentru imaginea în sine, ci şi datorită faptului că am multe amintiri legate de ele.

| Asyul95 a răspuns:

Zalau!

| JoinTu a răspuns:

Calafat. De ce? Pentru ca este un oras mic si nu prea este poluat. Orasul este curat mai tot timpul si parerea mea este ca este si frumos. De obicei orasele mai mici sunt cele mai curate si frumoase (unele nu sunt frumoase). Dar in Romania nu prea sunt orase curate si frumoase. Eu totusi iti sugerez Calafatul. E mic si curat. Centrul Civic e cel mai tare! Cauta pe net imagini cu Calafat sa vezi ce curat si frumos e. Asta ai cerut nu? Funda? big grin

| aLL3xandra97 a răspuns:

Sibiu in mod sigur! Acolo totul straluceste si este si renovat.

| GW1521 a răspuns:

Conform datelor oficiale este brasov, mai exact sibiu

| kidda0kettamine a răspuns:

Timisoara sau Sibiu happy
Bucuresti in niciun caz tongue

| LaBest a răspuns:

Poate Galati nebunilor laughinglaughing

| chrisss0098 a răspuns:

Iași

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica Bucuresti! rolling on the floor
Eu zic ca Pitestiul ptc in fiecare an e simfonia lalelelor si e plin de florisi chiar e curat.

| elleme a răspuns:

Cred ca Bucuresti

| mayXangel a răspuns:

Brasov

| dyana_2819 a răspuns:

Cred ca Falticeni...sunt multe flori si e foarte curat

| andrei_2217 a răspuns:

Severin...

| serenna19 a răspuns:

Brasov

| Ala_3882 a răspuns:

Cred ca Cluj!