| alinuta a întrebat:

Care este cel mai curat oras din Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sibiu in mod sigur! Acolo totul straluceste si este si renovat. Nu stiu cum de a fost ales Giurgiul cel mai curat oras pentru ca atunci cand mergi prin oras spre vama sunt numai mizerii pe marginea drumului si praf peste tot.

16 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Giurgiu a castigat concursul ''cel mai curat oras din Romania'' inca din anul 2004 si pana astazi.

| mad a răspuns:

top5: Piatra NEAMT, Suceava, IASI, Timisoara, Cluj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

clujul e cel mai curat oras...nici sibiul si nici giurgiu nu sunt mai curate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca clujul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clujul zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piatra neamt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piatre neamt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramnicu Valcea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Brasov. e cel mai curat, sicel mai frumos oras din Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati sa aveti cunostinte despre ce inseamna cel mai curat oras pentru voi. apropo ce inseamna? si mai e o chestie, cati dintre cei care scrieti ati reclinat pet-uri, hartie, fier vechi si le-ati dus sa se valorifice? mai bine puneti in practica decat stati sa vb. in vant aiciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buzau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu incape discutia.Clujul clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alba Iulia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otopeni. un oras mic. dar curat

| sebyla a răspuns:

Daca vrei sa fi sigura.Bistrita e de 8 ani la rand cel mai curat oras din romania.documenteazate si ai sa vezi