| corleone91c a întrebat:

Cat costa cea mai scumpa masina din lume

6 răspunsuri:
| SilviuCSM a răspuns:

Un Bugatti 57SC Atlantic din 1936, produs în doar trei exemplare, a devenit cel mai scump automobil din lume, în urma unei licitaţii care a avut loc în California - 30 de milioane de dolari.

| Adyr0 a răspuns:

1936 Bugatti 57SC Atlantic - 40 de milioane de dolari

| madvideo a răspuns:

Un milion euro. bugatti veyron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur la 12. 000. 000 de dolari

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Bugatti Veyron 16. 4 este, in momentul de fata, cea mai puternica, cea mai scumpa (aproximativ 1 500 000 $) si cea mai rapida masina din lume! Are o viteza demonstrata de 400 km-h
Stii.nu e foarte mult...si pe 14 august este ziua mea.asa ca nu mi-ar strica un cadou.