| Leylla a întrebat:

Ce actiuni de voluntariat pot face in Bucuresti avand in vedere ca sunt in clasa a 7?

Răspuns Câştigător
| MisteriuosGirl a răspuns:

De ce nu incerci sa aduni cativa copii si sa strangeti deseurile, sau sa le reciclati? sau sa faceti ceva donatii? acum 2 ani la mine la scoala am reciclat hartie. incearca. sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

La un adapost de animale! E potrivit varstei tale!tongue

| Reic a răspuns:

Iti recomand ceva foarte placut. Eu fac parte din clubul Impact din Adjud, Vrancea, numite "Aventurierii". Este un club ce face diferite proiecte, cu scopul de ajuta Romania. Este un ONG, adica Organizatie Non-Profit Guvernamentala. In tari din Sudul Americii, Impactul este o materie la scoala. In Romania sunt in jur de 150 de cluburi. Ti'as sugera sa te inscrii si tu.