| Anonimul151 a întrebat:

Ce asociații care să aibă voluntari ar ajuta adolescenții, elevii dar chiar și adulții? Ceva ce ar fi de folos și ar merita deschiderea unei astfel de asociații.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ar ajuta adolecenții și adulții în ce domeniu al vieții, cu ce să îi ajute?

| MotoBlitz a răspuns:

Ceva în legătură cu sănătatea sau cu psihicul, combaterea plictiselii, relaxarea minții, genul asta. Oamenii din zilele noastre au nevoie de astfel de lucruri din cauza lipsei de socializare din pandemie. Seară frumoasă!