| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de asocierea imaginii UNICEF cu cea a Andreei Marin? Credeti ca este potrivita alegerea UNICEF?

6 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Da, cel putin Andreea Marin este printre putini care au luptat pentru ceva... cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca da. Andreea Marin a facut mult bine. Cred ca se potriveste cu imaginea UNICEF datorita faptului ca este o persoana blanda, adica are acea voce calma si o infatisare placuta.

| vilmaristul a răspuns:

De ce nu?
cred ca e o aparitie care linisteste si in acelasi timp, atrage atentia
asupra problemelor pe care le ridica

| danutzsan a răspuns:

CATEGORIC NU. Andrea Marin este o prefacuta si a folosit necazurile unora in folosul ei. Iar legatura ei cu copiii...

| ciumpalaku a răspuns:

Zanele nu dau bine cu UNICEF-ul.

| Bine a răspuns:

Bine zis "imaginii". Conteaza ceea ce face ea acolo!