auran
| auran a întrebat:

Ce parere aveti despre acest lucru: http://www.descopera.ro/......le-spaniei

credeti ca la noi in tara ar avea succes? si daca la ei este 20000 euro, la noi cat ar costa ca sa aiba de castigat si europarlamentarii nostri?

6 răspunsuri:
auran
| auran explică:

De eliminat nu vad nici eu cum ar putea-o face dar ca sa monitorizeze apele eu cred ca este bun

| mami a răspuns:

Cu sigurantza va fi achzitzionat unul si de ai nostri cu 80 ooo EU dar sigur va fi lansat in mare cu mare pompa si fast ca de...

Janina
| Janina a răspuns:

Ohoooo...mai apar cateva vilute in Pipera sau unde mai e la moda daca le da prin bibilica sa aduca si la noi asa ceva.

| casperboyy a răspuns:

Nu prea cred ca o sa elimine poluarea. Ce am gasit pe net
http://www.nowpublic.com/......-our-water
aparent sunt lansati sa testeze nivelul de poluare din mare. Si nu iti inteleg intrabarea cum adica la noi in tara sa aiba succes. Nici sosele nu avem sa nu mai zic k probabil in cateva saptamani de la o posibila lansare sunt deja cateva anunturi pe site`uri de licitatii unde probabil il putem cumpara la jumatate de pret numai asa sa il folosim pe post de router in bazin. :)

| dudu_4306 a răspuns:

Dar robot care elimina coruptia?laughing

| dodo93 a răspuns:

Nu stiu daca ar avea succes...adica din moment ce curata apele atunci ar fi de folos...insa pretul ar fi pe la 50.000 fara exagerarewinking suntem intr-o tara de CACAo tongue