| djcioko a întrebat:

Cine stie unde poti sa donezi sa oferi sa lasi ceva
? ce nu iti mai foloseste si poate pentru altu este bine, da, cum ar fi imbracaminte etc nu stiu ceva fundatie, case de ajutor si tot asa
astept, niste www uri de la voi.

4 răspunsuri:
| jo a răspuns:

Dasiprimeste.ro, comunitate mare, foarte eficient.

| sergiu25bc a răspuns:

Salut.
uite o adresa unde si eu am niste lucruri care am postat anunt si astept clienti sa le donez gratis.
adresa este www.cerseste.ro
iti faci const si acolo postezi ce vrei sa donezi, haine, jucarii, incaltaminte. ce crezi ca tu nu mai folosesti dar alte persoane mai nevoioase ar fi incantate de ajutorul tau.bafta

| ilie a răspuns:

A m doua situri www.dasiprimeste.ro si www.oferagratis.ro unde poti da anunt cu ce ai de oferit ce nu ti mai trebuie.

| Diana_6087 a răspuns:

Parerea mea ca cel mai bine ar fi sa le duci undeva la tara unde nu prea sunt multi oameni care au bani. Multa lume se duce la diferite fundatii si doneaza. Dar asta e parerea mea. Si eu am mai dat din hainele care mi-au ramas mici.

Sper sa te gandesti la cea mai buna solutie dar eu cred ca asta e pentru ca la tara sunt multi care au nevoie de acele lucruri.