| brenda_1142 a întrebat:

Cine va place mai mult joe jonas nick jonas sau kevin jonas? fundytza

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Fiecare in felul lui nick este sensibil poetic visator in lumea lui
joe este modern funky dragut
si kevin este amuzant este un maestru al chitarei toti au cate ceva special

funda plz?

21 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

Joe Jonas, imi place vocea si cum adica actoria lui, Funda te rog te roog.

| asy25 a răspuns:

Nick jonas

| misterioaѕa a răspuns:

Kevin Jonas findca este mai natural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 1}Joe este dragut. 2}Kevin e cel mai amuzant! 3}Nick, Nick, nu prea am multe de comentat... dar e mai serios, cam la fel de serios ca si mine.Bine,dar eu mai rad la glume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joe jonaswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nick jonas

| mihaela0205 a răspuns:

Joe Jonas. love struck

| Lucaci a răspuns:

Nici unul!

| CrazySunshine a răspuns:

Nick Jonas!

| AsiSoyYo a răspuns:

Nick Jonas love struck

| ILoveVampires a răspuns:

Kevin jonas este superb :X

| Emmy_4970 a răspuns:

Joe joas i love he's love love joe

| LiceeancaBella a răspuns:

Nick love struck e cel mai scumplove struck

| edy_9424 a răspuns:

Nick jonas

| vintagegreen a răspuns:

Joe, evident :X

| MynameisRallu a răspuns:

Nick jonas

| zapezica a răspuns:

Ce cauta intrebarea asta la voluntariat/ecologie? straight face

| AnaGrecu a răspuns:

Nicky, eu l-am visat ca ma saruta intr-una a fost un vis implinit

| Semy_6934 a răspuns:

Joe

| Leah12 a răspuns:

Joe Jonas e cel mai draguut:X Kevin cel mai amuzant:X Iar Nick a inceput sa imi placahappy Daca stai sa te gandesti toti sunt.Pt mine ramane Joe

| sabinuk a răspuns:

Nick jonas