| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac o vaza din materiale reciclabile?

3 răspunsuri:
| cosmincuriosu97 a răspuns:

Pai iei o sticla si o tai fasii la varf le indoi si tia iesit o vaza

| KawaKiira a răspuns:

Ai putea sa uzi hartie si sa faci un fel de baza. dupa sa tot pui peste pana iti iasa vaza. dupa o dai cu fixativ, ca sa stea. e ceva unic...se poate face si din reviste de aruncat, ziare...

| LucaTheodor a răspuns:

Pai, poti sa iei o sticla goala de lapte sau de suc, apa si apoi ii tai din varf cam 6-10 cm si a iesit o vaza. Daca ai o intrebare contacteaza-ma (Ecoro) la adresa de mail: eco_ro@yahoo.com