| Sufletel92 a întrebat:

De ce sunt putini care sunt interesati de categoria asta Voluntariat/Ecologie?
Nu ar trebuie!

Răspuns Câştigător
| ihaterain a răspuns:

Pai deodata toata tara asta s-a transformat intr-o tara de lenesi si porci nepasatori care nu se gandec la nimic altceva in afara de bani si la cum sa mai fure ceva unii chiar nu se gandesc la mediul inconjurator si la cat de mult conteaza acesta pentru noi pentru buna noastra dezvoltare!

3 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Si ihaterain a fost diplomat, ar fi cuvinte mult mai dure in privinat asta si a acelora.Chiar daca poate uneori si unii dintre noi de aici ne aflam printre aia, chiar si eu care critic poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi tu, in zilele astea lumea cam moare de foame prin Romanica asa ca isi cauta un serviciu din care sa isi poata intretine familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ihaterain / ai dat un raspuns mai mult decit timpit! Probabil ca ai 10 ani de gindesti asa. Parintii tai care sigur nu se gindesc la voluntariat sau ecologie, sint " porci nepasatori " sau au probleme de supravietuire? raspunde, purcel nesimtitor! ( adolf )