| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun centru de colectare a bateriilor si produselor electronice?

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

La Kauffland si Cora gasesti locuri de colectare a bateriilor dar produse electronice nu. Asteapta si tu ziua aceea pe trimestru (cel mult in sect. 3 din Bucuresti asa e) in care poti scoate la usa blocului orice produs si vin ei si le ridica

| damav a răspuns:

Pentru baterii am vazut si la Germanos, electrocasnice nu stiu, eu ce am avut si functionau le-am pus pe cedez.ro si s-au gasit oameni care au avut nevoie

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Si la Mega Image exista-tot pentru baterii

| astertix09 a răspuns:

Am vazut la informatii clienti in Kaufland ca au un recipient in care colecteaza baterii uzate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:AZ3uJlLFF-gJ:steleverzi.wordpress.com/2008/06/05/reciclare-baterii-in-bucuresti/+centru+colectare+baterii&cd=2&hl=en&ct=clnk
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:PTpbnzXH6tQJ:www.mondocomputer.ro/+colectare+produse+electronice&cd=2&hl=en&ct=clnk
Am gasit ceva in Constanta dar trebuie sa fie in orice oras, nu stiu de unde esti
http://www.ghidafaceri.ro/sc/210593/SCOUT_CAMP_EXPLORING_COMPUTERS

| vilmaristul a răspuns:

La noi in rm valcea da la kaufland

| murik a răspuns:

Si la benzinariile PETROM gasesti recipiente unde strang baterii.