| Felictiy a întrebat:

Hei! Stiti cumva cum ma inscriu la crucea rosie din sectorul 3?(am 14 ani si trec a 9-a pe profilul stiinte ale naturii).
Vreauu sa stiu cum ma inscriu la crucea rosie, imi place domeniul asta de a ajuta lumea, de a vedea o persoana razand. Si imi place si medicina! Va rog, spuneti-mi cum ma inscriu!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna aici 0734449938, este nr de telefon de la crucea rosie din sectoru 3.

| sierra1 a răspuns:

La anii tăi - deocamndată - NU te inscrii (poți suna și la sfântu' duh) și incă NU ești la științe, mai vorbim după repartizarea computerizată