| anonimabubulina a întrebat:

Heii, TPU vreau sa va intreb ceva am doua conturi de imvu, ei bine pe primul cont nu mai joc, al doilea mi l-am facut acum 2-3 zile, si as vrea sa-mi transfer de pe primul cont unde nu mai joc un catel pe al doilea cont.CUM?

3 răspunsuri:
| anonimabubulina explică:

Trebuie sa ai peste 18 ani sa joci un joc rolling on the floor sunt copii de 5 ani care joaca imvu happy

| AndyCMA a răspuns:

Are dreptate, daca n-ar avea pozitile alea ar fi de +1 si serios ma cine crezi ca mai asculta reguli din astea? thinking

| IngeriiSuntCool a răspuns:

Ce tot aveti ma' cu imvu?
e foarte urat si pariez ca nu ai peste 18 ani