| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Pot pune o întrebare unui prieten aici pe TPU gen sa îl etichetez ca pe f****ook? Ca eu nu pot vb prin mesaj cu cineva pentru ca sunt la gradul junior și nu pot trimite mesaje. Am tot sters și adăugat și chiar ignorat persoana cu care vreau sa vb ca sa ii pot scrie dar nu știu dacă mesajele de la mine iau ajuns pentru ca n-am primit răspuns. Si as vrea dacă se poate sa ii pot adresa întrebări "etichetate" si mai ales dacă se pote sa nu le vadă decât persoana respectiva.

3 răspunsuri:
| Omis a răspuns:

Nu, nu se poate. De asta exista sectiunea de mesaje. Ce ca sa faci. N-ai ce ca sa faci.

| alin131 a răspuns:

Raspunde la 100 de intrebari ca sa treci de junior.

Raspunsuri scurte de 2-3 cuvinte.

Iti ia 20 mminute maxim mai ai doar 60 de rasp aprox de dat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru alin131):

Buna, merci pentru încurajare dar sunt întrebări la care nu știu răspunsul și nu as vrea doar sa ma "bag in seama" oricum o sa reușesc in curând.