| Socherboom10 a întrebat:

Am vorbit cu un prieten prin aplicația aia default de la Android (prin mesaje) și am șters din greșeală un mesaj, dar nu știu dacă l-am șters încât să nu îl mai vadă și el sau l-am șters numai pentru mine.
Daca l-am șters încât să nu vadă nici el, cum pot sa fac sa mi se șteargă doar mie mesajele, dar lui sa ii rămână?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sters doar pentru tine

| Socherboom10 explică:

Aveam numai opțiunea de 'sterge', nu că la WhatsApp "ștergeți pentru dvs".

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Socherboom10):

Nu conteaza, numai pentru tine e sters.