| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.ptroa.co.il/petition/ Este vorba despre o petitie pe care o semnezi pentru salvarea unor animale din China..stii ca acolo se consuma carnea de picica, catel...si alte chestii. Aceste animale, ininte, de a fi,, gatitie" sunt foarte chinuite. De ex, pisicile sunt fierte de vii, cainii sunt jupuiti de vii...si nu mai spun. Asa ca semneaza si incearca sa nu te uiti la acel videoclip.

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Doamne fereste!
Mi-am facut curaj sa ma uit la acel videoclip.N-am avut cuvinte.Mai ales la sfarsit saracul catel si-a dat ultima suflare.E inacceptabil!

2 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

== doamne ce idiotzi sunt oamenii aia cum sa faca asa ceva unor biete suflete

| roxanagabriela a răspuns:

Am semnat...Dar nu ma pot uita la videoclip.Eu iubesc animalele foarte mult si nu as suporta un astfel de clip/